Přihlášení
Provozní řád

Vážení rodiče,
těší nás, že jste se rozhodli chodit plavat se svým dítětem. Abychom vám zajistili co nejpříjemnější pobyt a předešli nedorozuměním, předkládáme vám pravidla, která je potřeba dodržovat. Pokud budete mít k provoznímu řádu jakékoliv připomínky, kontaktujte nás.

Děkujeme

Na co nezapomenout

  • hygienické potřeby (osušky, župan, plavky, tělové mléko, mýdlo)
  • gumovou obuv určenou k bazénu pro děti i rodiče
  • průkazku na plavání
  • dobrou náladu

Organizační  požadavky

 

1) Kurzy plavání se konají 1 x týdně, lekce trvá 30 minut.

2) Do kurzů nemají přístup nemocné osoby, zvláště osoby trpící vlasovými, kožními, gynekologickými či jinými sdělnými chorobami.

3) Rodiče i děti se musí před vstupem do bazénu řádně osprchovat a umýt bez plavek. Hodnoty bazénu jsou přísně sledovány. Čím čistější voda bez bakterií, tím méně chemie pro úpravu vody.

Děti používají plenku vhodnou do bazénu nebo plavky s pevnou gumickou okolo stehen. Rodiče maji plaveckou čepici.

4) Doprovodu (např. tatínek, babička, dědeček atd.) je vstup do prostoru výukového bazénu povolen pouze po převlečení do čistého trička a kraťasů nebo plavek, dále musí mít vhodnou obuv k vodě nebo jít naboso. Venkovní obuv ani oblečení není dovoleno z důvodu přísných hygienických podmínek, které je nutné v prostorách výukového bazénu určeného pro kojence dodržovat.

5) Po skončení lekce je nutné dítě řádně omýt, osušit a zabezpečit proti nachlazení. Před odchodem je potřeba nechat dítě aklimatizovat alespoň půl hodiny v místnosti pro odpočinek. Areál opouštíme max. v 18:30.

6) Náhradní hodiny je nutné vybrat v probíhajícím kurzu nebo v kurzu následujícím v případě pokračování. Pokud hodiny nevyberete, hodiny propadají bez nároku na vrácení peněz.

7) Kurz je možné stornovat do páté lekce. Vrací se 30% zbývající částky.   

Zakoupením kurzu se zavazujete dodržovat tento provozní řád a dbát pokynů instruktorek. Porušení ustanovení provozního řádu může být důvodem k vyloučení z kurzu bez možnosti náhrady.

 

 

Aktuality
18.09.2017
Zahájení plavání
Kurzy plavání kojenců a batolat zahajujeme 18.9.2017.
Všechny aktuality
Úvod  |   Akvabelky  |   Reklamace  |   Cvičení  |   Plavání, Potápění  |   Kontakt
Copyright 2011-2012 Hrošík, Centrum Šťastného Dětství, všechna práva vyhrazena
Created by GRAF-IT, Improved by Tomas Hujer